"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Omniva töötaja takistas eakal mehel 6000 euro ülekandmist kelmidele (0)
18. mai 2022
Kolmapäeval käis Jelenat tänamas Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre. Foto PPA

Põhja prefektuur kinnitusel on nende selle kuu kangelanna on Omniva töötaja Jelena, kes takistas kliendil kanda mitu tuhat eurot kelmidele.  

Kaks nädalat tagasi astus Tallinna Omniva postkontorisse mees, kes soovis saata välismaale üle 6000 euro. Peagi sai Jelena aru, et heauskset meest tahtsid petta kelmid. Omniva töötaja keeldus rahvusvahelise Western Unioni tehingu tegemisest ja veenis ka kontorisse tulnud klienti, et kelmid proovivad mehelt raha välja petta.

Kolmapäeval käis Jelenat tänamas Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre. „Tema otsustuskindel tegutsemine hoidis ära ühe inimese elukvaliteedi halvenemise, kuna mees oli tehingu tegemiseks võtnud suisa laenu. Jelena käitumine näitab selgelt, kui oluline on hoolida teistest, ka enese jaoks täiesti võõrastest inimestest. Suur aitäh Jelena, et oled oma töös tähelepanelik ja hoolid,“ ütles Tambre.

Kelmide ohvriks langeb iga päev mitu inimest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.