„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
video Tallinna lennujaam arutas süsinikneutraalseks muutumist (0)
18. mai 2022

Tallinna lennujaamas toimus kolmapäeval 1. rohefoorum, kus arutatati, kuidas ja kellega koostöös on võimalik lennujaamast 2030. aastaks teha süsinikneutraalne lennujaam, vahendab BNS.

Foorumi teises pooles arutati selle üle, kuidas Eesti väravad rohelisemaks muutuvad ning 
millised on suurimad väljakutsed ja murekohad. Samuti tuli juttu sellest, kuidas mõjutab sõda Euroopas rohepööret ning millised aspektid on sellega seoses fookusesse tõusnud.

Rohefoorumi eesmärk oli tutvustada partneritele ja laiemale üldsusele lennujaama keskkonnaalaseid eesmärke ning jagada häid praktikaid ning kasulikke nippe keskkonnahoiu ja kestliku arengu eesmärkide saavutamiseks. 

Rohefoorumil võtsid lisaks AS-i Tallinna Lennujaama esindajatele sõna ka Rohetiigri, AS-i Tallinna Sadam, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), Ülemiste City, Utilitase ja Rail Baltic Estonia OÜ esindajad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.