„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Maijooks toob laupäeval Pirita bussiliiklusesse muudatusi (0)
20. mai 2022
Maijooks 2019. Foto: Scanpix / foto on illustratiivne

„Laupäeval, 21. mail kella 11.30 kuni 14.30 Pirital toimuv LHV Maijooks muudab busside marsruute ja peatusi ning bussid sõidavad vaba sõidugraafiku alusel. Ajutiselt muudetakse Pirita teel linnast väljuval suunal liinidel nr 1A, 5, 8, 34A ja 38 peatuste asukohti. Samuti suletakse Kose tee lõik Pirita tee ja Rummu tee vahel ning muudetakse bussiliinide nr 5 ja 6 liikumisteed mõlemal sõidusuunal,” sedastas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 

„Liiklusmuudatuste tõttu tuleks sihtkohta jõudmiseks varuda tavapärasest rohkem aega. Maijooksu korraldajad paluvad vabandust ajutiste ebamugavuste pärast,” lisas linnaosavanem.

Laupäeval, 21. mail on Pirital LHV Maijooks, mis toob kaasa muudatusi bussiliikluses.

Bussiliini nr 5 liikumistee Metsakooli tee suunal: Pirita tee – Rummu tee – Kose tee. Ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Pirita tee ja Rummu tee vahel.

Männiku suunal kulgeb marsruut: Kose tee – Rummu tee – Pirita tee. Ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Rummu tee ja Pirita tee vahel.

Metsakooli tee suunal jäävad ära Saare, Tamme, Urva ja Sarapuu peatus, lisaks tehakse Lillepi ja Rummukõrtsi peatus ning ajutine peatus Rummu teel (Kose tee ristmiku piirkonnas). Männiku suunal jäävad ära Sarapuu, Urva, Tamme, Saare ja Lillepi pargi peatus, ajutine peatus lisatakse Rummu teel (Kose tee ristmiku piirkonnas).

Bussiliini nr 6 liikumistee Merivälja pansioni suunal: Kose tee – Rummu tee – Pirita tee. Ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Rummu tee ja Pirita tee vahel ning Pirita tee lõigul Kose tee ja Rummu tee vahel.

Liikumistee Metsakooli tee suunal: Pirita tee – Rummu tee. Ära jääb liikumistee Pirita tee lõigul Rummu tee ja Kose tee vahel ning Kose tee lõigul Pirita tee ja Rummu tee vahel.

Merivälja pansioni suunal jäävad ära Sarapuu, Urva, Tamme, Saare, Lillepi ja Rummukõrtsi peatus. Ajutine peatus lisatakse Rummu teel (Kose tee ristmiku piirkonnas). Metsakooli tee suunal jäävad ära Saare, Tamme, Urva ja Sarapuu peatus. Ajutine peatus lisatakse Rummu teel Kose tee ristmiku piirkonnas.

Linnast väljuval suunal on bussiliinide nr 1A, 5, 8, 34A ja 38 Pirita teel paiknevad peatused vastassuunalise sõiduraja paremal teepoolel. Võistluse ajal sõidavad bussid nr 1A, 5, 6, 8, 34A ja 38 vaba sõidugraafiku järgi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.