„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
ANNA LEVANDI: Tallinna õhk on puhas ja ummikud suurlinnadega võrreldes väiksed (1)
23. mai 2022
Anna Levandi Foto Scanpix

“Minu jaoks meie linnaliikluses püsivalt häirivat polegi. Liiklus on läbimõeldud ja igati sujuv. Uued teed muudavad liiklusolud veelgi paremaks. Reidi tee on näiteks super! Mõned nõrgad kohad teede võrgustikus on ehk Mustamäe ja Rahumäe piirkonnas, kus ühest kohast teise sõitmiseks peab suure ringi tegema, kuigi vahemaa on tegelikult väike,” arvas treener Anna Levandi.

“Sõidan valdavalt autoga, kuid üldiselt olen ummikutes pidanud istuma suhteliselt vähe. Teatud kellaaegadel võib küll ummikuid esineda, kuid nii on see ju kõigis maailma suuremates linnades,” lisas Levandi.

“Kui tipptundidel korraga koju või tööle sõitma asutakse, pole neist puudus kuskil. Siiski ei saa meie pealinna liiklust suurlinnade ummikutega võrrelda. Nagu ei saa võrrelda linnade õhu puhtust – Tallinna õhk on saastamata ja väga puhas.”

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Ebavõrdsus
28. mai 2022 15:25
Ida-Tallinna liiklusolud on oluliselt paremad kui Lääne-Tallinnas. Ida-Tallinna teedel on rohkem sõiduridu, mis lasevad läbi nii suure liiklusvoo, mis Lääne-Tallinna pool teevad ummikuid.