„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Mees püüdis väliüritusel osalejatele autoga otsa sõita (0)
23. mai 2022
Foto Ilja Matusihis

Tallinnas Vesivärava tänaval pühapäeval peetud väliüritusel püüdis 38-aastane mees autoga välilaudade ääres istuvatele inimestele otsa sõita, kuid mees tõmmati autost välja ja anti üle politseile.

Pühapäeval toimus Vesivärava tänaval intsident, kus 38-aastasel mehel tekkis tüli teiste üritusel viibinud mehega, mille käigus ähvardas ta teist meest puidust kepiga, teatas Põhja prefektuuri pressiesindaja. Seejärel läks 38-aastane mees oma autosse ja hakkas mõne aja pärast sellega liikuma välilaudade suunas, kus istusid inimesed.

Keegi viga ei saanud ja üritusel olnud inimesed tõmbasid 38-aastase mehe sõidukist välja ja andsid ta üle politseile. Juhtumi asjaolude selgitamiseks alustati kriminaalmenetlust avaliku korra rasket rikkumist käsitleva paragrahvi järgi. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.