„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Pääsküla rabatorni kontsert jääb ära (0)
24. mai 2022

Laupäeval, 28. mail kell 11 Pääsküla rabatornis toimuma pidanud kontsert jääb esineja haigestumise tõttu ära.

Nõmme linnaosa vanem Lauri Paeveer kinnitas, et Nõmme linnaosa valitsus kutsub Ivo Linna  ja Antti Kammiste esimesel võimalusel Nõmme inimestele kontserti andma. „Oleme otsustanud laupäevase Pääsküla rabatorni kontserdi sel korral ära jätta, sest me ei saa seda inimestele lubatud artistidega teha. Küll aga kutsume kõiki üles teistest Nõmme Kevade üritustest osa võtma,“ andis Paeveer teada.

Legendaarne ja armastatud laulja Ivo Linna koos muusik Antti Kammistega pidid andma kontserdi Nõmme Kevad 2022 raames Pääsküla rabatornis.

Nõmme Kevad 2022 toimub sel nädalal, 27.-29. maini. Täpse kavaga saab tutvuda www.tallinn.ee/nommekevad või Facebookis Nõmme Kevad 2022.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.