„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Põhja-Tallinna eakate akadeemia hooaeg lõpeb Noblessneris (0)
24. mai 2022
Noblessner Foto Mats Õun

Kolmapäeval, 25. mail toimub Põhja-Tallinna eakate akadeemia hooaja viimane loeng, kus räägitakse Noblessneri sadamalinnaku ajaloost ja tulevikust, samuti Proto avastuskeskuse fenomenist. 

“Põhja-Tallinna eakate akadeemia kevadine semester lõpeb loenguga Noblessneri linnakus, Proto avastustehases, kus innovaatilisest sadamalinnakust ja Proto avastustehase fenomenist räägib Noblessneri eriprojektide juht Ann Virkus,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap. 

Linnaosavanem kinnitas, et pärast suvevaheaega loengud jätkuvad. “Käesoleva õppeaasta jooksul toimus Põhja-Tallinnas üheksat põnevat loengut oma valdkonna ekspertidelt.” 

Põhja-Tallinna eakate akadeemia loengud toimuvad 25. mail kell 12 eesti keeles ja kell 14 vene keeles Noblessneri linnakus, Proto avastustehases (Peetri 10, bussi nr 73 peatus “Noblessneri”).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.