„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Politsei otsib seksuaalkuriteos kahtlustatava mehe võimalikke kannatanuid (0)
24. mai 2022

Politsei pidas Harjumaal kinni mehe, keda kahtlustatakse alaealise tüdruku ründamises ja otsib veel võimalikke kannatanuid.

Eelmisel nädalal pidas politsei Harjumaal kinni 37-aastase mehe, keda kahtlustatakse seksuaalse iseloomuga rünnakus alaealise tüdruku vastu. Varem on meest karistatud sarnaste kuritegude eest täisealiste naiste vastu.

Kui fotol kujutatud mees on kedagi rünnanud, siis palume sellest kindlasti teada anda politseile telefoninumbril 612 5860.

Politsei alustas mehe suhtes kriminaalmenetlust tahtevastase sugulise iseloomuga tegu käsitleva paragrahvi järgi, mille eest süüditunnistamisel võib kohus karistada 3-15-aastase või eluaegse vangistusega. Mees on võetud kohtu loal vahi alla.

Kriminaalmenetlust viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo seksuaalkuritegude ja lastekaitse grupp ning menetlust juhib Põhja Ringkonnaprokuratuur.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.