Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Tallinna lahel näeb laupäeval mereparaadi (0)
28. mai 2022
Foto Albert Truuväärt

Tallinna lahel ja Meremuuseumile kuuluvas Lennusadamas toimub laupäeval algusega kell 18 mereparaad.

Üritus toob merele kokku väikelaevu Tallinnast ja selle lähistelt, et tänavust merehooaega avada, teatas Meremuuseum BNS-il. 

Mereparaadi käigus liigutakse ühiselt Piritalt Lennusadamasse, kus toimub hooaja avamisele pühendatud pidu. Seal esineb Elis Loik, avatud on Mini Maru suvekohvik, soovijad saavad sauna ning vahelduseks mängitakse ja loositakse auhindu.

Kõik, kes jalutavad mere ääres 28. mail kella 18 ja 19 vahel, näevad Mereparaadi – väikelaevade ühist mereretke Piritalt Lennusadamast.

„Heaks traditsiooniks saanud mereparaadiga avame uut hooaega. Kui ilm tuleb sama hea, kui prognoos praegu lubab, võtab ühisest retkest osa vähemalt 30 väiksemat ja suuremat purjekat ning kaatrit. Ootame liituma meiega ka teisi väikelaevu – selleks tuleb vaid registreeruda. Samuti on oodatud kõik huvilised meile sadamates ja mere äärest kaasa elama,“ ütles Eesti Meremuuseumile kuuluva Lennusadama juht Lauri Väinsalu.

Väikelaevajuhid saavad registreeruda Mereparaadile meremuuseumi kodulehel. Sealt leiab ka täpse info sündmuse kohta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.