"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
video ja Galerii Tasuta näitus "Läbi piiride ehk maagiline vabadus" ootab külastajaid (0)
02. juuni 2022

„Minu jaoks on see näitus suur au ja suur rõõm. Mul on au eksponeerida oma töid Ülo Soosteri ja Vladimir Jakovlevi loomingu kõrval. Rõõm on avada nende loomingut neile, kes sellega tuttavad veel ei ole ja pakkuda naudingut asjatundjatele,” sõnas skulptor Tauno Kangro näituse “Läbi piiride ehk maagiline vabadus” avamisel.

Vaata galeriid (60)

Näitus jääb avatuks kuni 11.06.22 aadressil Pärnu mnt 6 ning on kõigile tasuta.

“Neid kunstnikke nimetatakse mitteametliku kunsti või avangardi teise laine esindajateks, kuuekümnendate esindajateks või nonkonformistidest kunstnikeks,” rääkis Kangro. “Ja muidugi, nad polnud kindlasti konformistid, nad otsisid, tegelesid oma loominguga jäädes endale kindlaks. Näituse korraldajaid ning Ülo Soosteri ja Vladimir Jakovlevi teoseid pakkunud kollektsionääre ühendasid kaks mõtet – nonkonformistlike kunstnike tööd on praegu väga aktuaalsed ning kultuur on meie ainus viis inimeseks jääda…“

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.