"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
esmaspäeviti kell 16-17 Lasnamäe linnaosa vanem jätkab telefonivastuvõtuga (0)
06. juuni 2022
Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. Foto: Lasnamäe LOV

„Arvestades seda, et maikuus oli telefonivastuvõtu osas väga suur huvi, siis otsustasime jätkata sellega ka juunikuus. Vajadusel olen valmis inimestega endiselt kohtuma ka linnaosavalitsuse majas, selleks tuleb aga eelnevalt registreerida. Lisaks jätkame loomulikult ka hoovikohtumistega,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Juunikuu esmaspäevadel vastab Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko Lasnamäe Linnaosa Valitsust puudutavatele küsimustele telefoni teel. Telefonivastuvõtule eelnevat registreerimist ei toimu.

Lasnamäe Linnaosa vanem Julianna Jurtšenko vastab Lasnamäe elanike küsimustele esmaspäeviti kell 16-17 telefonil 645 7780. Kui liin on hõivatud, palume mõne minuti pärast uuesti helistada.

Lasnamäe Linnaosa Valitsusele saab alati oma küsimusi esitada ka e-posti teel lasnamae@tallinnlv.ee, helistades infolauda 6457700 või kirjutades Facebooki lehele https://www.facebook.com/Lasnamae.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.