"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Pirita otsib kaunist liigirikast koduaeda (0)
07. juuni 2022
Pirita Kaunim koduaed 2020, mis asub Jääraku teel. Foto Pirita LOV

Konkursi eesmärk on leida Piritalt kauneid ja liigirikkaid aedu. Konkursile oodatakse kandideerima nii erakinnistu omanikke kui ka korteriühistuid. Tähtaeg on 20. juuni.

Traditsiooniline Pirita kauneima koduaia konkurss on tänavu pisut teistmoodi kui varasematel aastatel. „Konkursi märksõna on liigirikkus. Peale aia üldise heakorra hindab žürii taimede mitmekesisust – puid-põõsaid, ilu- ja tarbeaeda. Soovime, et koduaiad oleksid liigirikkamad ning aeda kujundades arvestaksid inimesed rohkem maastiku eripära ja oma elumaja stiiliga,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Ta lisas, et konkursi eesmärk on elukeskkonna korrastamine, linnaosa ilu ja omapära säilitamine ning keskkonnateadlikkuse edendamine.

Fotosid koduaedadest oodatakse kuni 20. juunini. Konkursil osalemiseks saata viis fotot koduaiast e-posti aadressile mariana.simson@tallinnlv.ee. Lisada vabas vormis aia lühikirjeldus, kuidas on aed kujunenud (kui palju on taimi, kui kaua olete aeda rajanud jne) ning kus aed asub, esitaja nimi ja telefoninumber.

Kaunid liigirikkad koduaiad valib välja Pirita linnaosa valitsuse komisjon nii fotode kui ka kohapealse vaatluse põhjal.

Rohkem infot mariana.simson@tallinnlv.ee.

Pirita Kaunim koduaed 2020, mis asub Jääraku teel. Fotod: Pirita LOV

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.