"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Kõik grillima! Harku järve äärde lisandus kolm avalikku grillimiskohta (0)
08. juuni 2022

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel rajati Harku järve äärde kolm uut varjualustega grillimiskohta, mis on täienduseks eelmisel aastal sinna rajatud kahele samalaadsele.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et grillimiskohtade rajamisega Harku järve äärsele puhkealale alustati linnaosavalitsuse tellimusel eelmisel aastal.

„Sügisel valmis Harku järve äärde kaks grillimiskohta, mis on tihendatud kruusakattega alusel ja varustatud kaasaegse disainiga varjualuse ja grillahjuga,“ rääkis Sijanov ning lisas, et grillimiskohad on osutunud väga populaarseks ning juba varakevadest on need olnud pea igapäevaselt aktiivselt kasutuses.

„Nüüd paigaldasime lisaks kahele olemasolevale kohale veel kolm sarnast kohta, et grillimisrõõmu jätkuks rohkematele. Linnaosavalitsuse soov on muuta järveäärne veelgi mõnusamaks puhkuse ja vaba aja veetmise paigaks ning rajatud grillimiskohad on osa esimesest etapist Harku järve äärse arendamisel, mis ühtlasi laiendab ala kasutusvõimalusi ka rannahooaja välisel ajal,“ ütles Siljanov. „Grillmajaksete kasutajatel palume hoida korda ja puhtust. Ala tuleb peale kasutamist enda järelt koristada ning tekkinud jäätmed viia jäätmekonteinerisse või sorteeritult Harku ranna parklas asuvasse pakendipunkti. Grillahju kasutamisel tuleb grillsüsi või puud endal kaasa võtta.“

Siljanaov kutsus külastajaid üles grillimiskohtadega ümber käima heaperemehelikult, et sellisest võimalusest saaksid rõõmu tunda paljud. Kes juhtub grillimiskohtade juures märkama vandaalitsemist, peaks viivitamatult politseisse helistama.

Kolme grillimisplatsi rajamise maksumuseks kujunes 29 580 eurot. Grillimiskohtade ehitustööd teostas AS Mustamäe Haljastus ning varjualused valmistas ja paigaldas Eebeni Arendus OÜ.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.