"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
fotod ja video Tallinn tunnustas õppeaasta parimaid õpilasi, haridusjuhte ja -asutusi (0)
09. juuni 2022

Eile, 8. juuni õhtul toimus Fotografiskas pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas oma haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ja tunnustas linna hariduskonkursside võitjaid.

Vaata galeriid (69)

„Ameerika autor Jim Rohn on öelnud, et edu saavutamiseks ei ole vaja muud, kui teha tavalisi asju erakordselt hästi. Ma usun, et iga pedagoog, kes väärtustab oma tööd ja teeb seda südamega, saavutab paratamatult ka edu. Haridusasutuse puhul pean eduks eeskätt õnnelikke lapsi, kellele meeldib koolis või lasteaias käia, ning rahulolevaid vanemaid, kes teavad, et nende laps on hästi hoitud,“ ütles abilinnapea Vadim Belobrovtsev. „Loomulikult on koolis esiplaanil ka akadeemilised teadmised, kuid oluline on, et iga õppur saaks kogeda positiivseid õpielamusi. Seega on mul au ja rõõm anda edasi linna tänuavaldused haridustöötajatele, kes on silma paistnud motiveeriva, inspireeriva ja uuendusliku õpikeskkonna loomisega ning õppijate igakülgse toetamisega.“

Tallinna Haridusamet korraldab haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks igal aastal mitmeid konkursse. Fotografiskas autasustati konkursside „Aasta õpilane 2022“, „Tallinna Haridusameti missioonipreemia 2022“„Tervise tegu 2022“, „Koostööprojekt 2022“ võitjaid ning anti välja tiitlid „Aasta hoolekogu 2022“, „Tegus juht 2022“, „Tegus kool 2022“, „Tegus lasteaed 2022“, „Tegus õpilasesindus 2022“, „Tunnustav kool“ ja „Tunnustav lasteaed“. Tunnustati ka edukamaid koole koolispordis ja aineolümpiaadidel ning aasta parimat olümpiaadide juhendajat. Ühtekokku auhinnati tänavu 23 haridusasutust ja 12 ininimest.

Piduliku vastuvõtu lavastuse tegid ja osaliselt andsid ka auhinnad üle Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.