"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Tallinn avab suvel avalikuks kasutamiseks 14 koolistaadionit (0)
12. juuni 2022
Dmitri Povilaitis

Tallinnas avab esmaspäevast elanikele tasuta sportimiseks 14 koolistaadionit ja neli spordiväljakut. Igas linnaosas avatakse vähemalt üks koolistaadion.

„On väga hea meel, et linna poolt eelmisel aastal algatatud samasisuline pilootprojekt sai palju positiivset vastukaja. Suvevaheajal õpilaste poolt kasutamata koolistaadionid on Tallinna elanikele suurepärane võimalus tasuta sportimiseks ja vabaajategevusteks linnas. Seega otsustasime ka sellel aastal koolistaadionid linlastele avada, suurendades märgtavalt ka staadionite arvu,“ sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev

Ta avaldas lootust, et spordiväljakuid kasutatakse aktiivselt ja heaperemehelikult. „Sportima on oodatud igas eas inimesed, kuid palume kindlasti pidada kinni staadionite ja väljakute kodukorrast,” toonitas Belobrovtsev.  

Oma staadionid avavad Tallinna Kunstigümnaasium Kopli 102a, Pelgulinna gümnaasium Mulla 7, Tallinna 32. keskkool Kiili 10, Tallinna Mahtra põhikool Mahtra 60, Tallinna Läänemere gümnaasium Vormsi 3, Haabersti Vene gümnaasium Õismäe tee 132, Tallinna Järveotsa gümnaasium Järveotsa tee 31, Lasnamäe gümnaasium Pae 59, Tallinna Südalinna kool Liivalaia 23, Tallinna Lilleküla gümnaasium Kuldnoka 24, Tallinna Nõmme gümnaasium Raudtee 73, Pirita majandusgümnaasium Metsavahi tee 19, Rahumäe põhikool Vabaduse puiestee 50 ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi oma korvpalliplatsi Suur-Kloostri 16. 

Suvehooajal on avatud ka Tallinna kultuuri- ja spordiameti hallatavate spordiasutuste väljakud: Sõle spordikeskuse jalgpalli ja korvpalliväljakud Sõle 40, Lasnamäe sportmängude maja korvpalli ja rannavõrkpalli väljakud Koorti 25, Kristiine spordimaja korvpalliväliväljakud Sõpruse puiestee 161 ja Pirita spordikeskuse rannavõrkpalli väljak Rummu tee 4.

Staadionid on avatud 13. juunist 28. augustini iga päev kell 8-21, välja arvatud riigipühadel või juhul, kui need on välja renditud organiseeritud treeninguteks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.