"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
fotod Kassisaba asumis peeti suurt suvepidu ja sai kuulata Daniel Levi ning Fiji saartelt pärit Briti sõdurite koori tasuta kontserti (0)
13. juuni 2022

„Kesklinna valitsuse kutsel annab linnarahvale tasuta kontserdi Daniel Levi,“ ütles linnasoavanem Monika Haukanõmm. „Ühtlasi avame sellega traditsioonilise tasuta suvekontsertide sarja. Suve jooksul saab teoks veel kolm erinevate esinejatega kontserti kesklinna erinevates parkides.“

Vaata galeriid (65)

Esmaspäeva õhtul sai Falgi pargis Kassisaba Seltsi, Kesklinna valitsuse ja Suurbritannia suursaatkonna ühisel jõul teoks suur suvepidu.

Kontserdile eelnes Suurbritannia suursaatkonna eestvõttel kuninganna troonijuubeli tähistamine ning Kassisaba Seltsi poolt korraldatud juba tavaks saanud kapipuhastusõhtu.

Kuninganna troonijuubelit tähistati tassikookide jagamise, Tema Majesteedi lemmiktõugu koerte näitusega ning Fiji saartelt pärit Briti sõdurite koori särtsaka etteastega.

Kassisaba asumi rahvas kostitas külastajaid isetehtud suupistetega. Kapipuhastus võimaldas seisma jäänud ja endale mittevajalikule kraamile uue tänuliku omaniku leida või pakutava seast endale midagi meeldivat ja kasulikku leida. Esemeliste annetuste vastuvõtmiseks oli kohal ka Uuskasutuskeskuse kaubik.

Õhtu lõpetas ajaloomatk Jaak Juske juhtimisel.

„Asumiseltsi, saatkonna ja linnaosavalitsuse koostöös on saanud Falgi pargis meeldivaks traditsiooniks nii jõulukuul puudel tulukeste süütamine kui ka suve tervitamine särtsaka peoga,“ märkis linnaosa vanem.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.