"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Lasnamäe Paevälja elamuarendus valmib aasta lõpuks, 75% on juba väljamüüdud (0)
13. juuni 2022
Foto Martin Dremljuga

Paevälja arenduses kerkib kaks kaheksakorruselist hoonet kahe- kuni neljatoaliste korteritega. Majade vahele tuleb avar õueala, kus suur mänguväljak, korvpalliplats, pinksilauad, istumiskohad ja palju rohelust.  

Hepsori Paevälja hoovimajade arendus planeeritava Tallinna Haigla külje all pidas neljapäeval sarikapidu. Avara rohelise õuealaga kortermajadest on 75% juba väljamüüdud, majad valmivad selle aasta lõpuks.    

Hepsori juhatuse liige Henri Laks ütles, et Paevälja arenduse hooviala on hea näide Hepsori rohelisest mõtteviisist „Peame oluliseks keskkonnasäästlikust nii majade ümber kui sees. Pöörame tähelepanu sellele, et ka maja ümbritsev linnaruum oleks mitmekülgset tegevust pakkuv ning seal oleks lihtsalt mõnus olla, “ rääkis Laks. Hepsori rohelist mõtteviisi toetab ka kerkivate hoonete hea energiatõhusus.  

Paevälja hoovimajad on Hepsori suurarenduse esimene etapp. Kokku tuleb multifunktsionaalsesse mitme etapina valmivasse arendusalasse seitse maja ligi 300 korteri ja mitme tuhande ruutmeetri äripinnaga. Sisuliselt Lauluväljaku küje all Lasnamäe alguses asuv arendus on logistiliselt heas asukohas ning läheduses on mitu kooli, lasteaiad ja kauplused. Jalutuskäigu kaugusele jääb Lauluväljak ja mereäärne Pirita tee promenaad.   

Paevälja hoovimajade ehitajaks on Mitt&Perlebach.  

Hepsor on üksteist aastat Eesti turul tegutsenud kinnisvaraarendusettevõte, mille aktsiad noteeriti mullu novembris Nasdaq Balti börsi põhinimekirjas.  Hepsor on viimastel aastatel olnud Eestis pidevalt nelja suurema elukondliku arendaja hulgas. Samuti tegeleb Hepsor rohebüroode arendamisega, kus on esimesena Balti riikides võetud kasutusele mitmeid uuenduslikke ja keskkonnasäästlikke insenertehnilisi lahendusi. Ettevõtte portfellis on ettevalmistusfaasis 25 uut arendusprojekti kogupindalaga 176 000 ruutmeetrit. Juba viis aastat on Hepsor tegutsenud ka Lätis. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.