"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tehnikaülikoolis soovitakse enim õppida IT- ja majanduserialasid (0)
13. juuni 2022
Foto: Scanpix

Tehnikaülikoolile on praeguseks laekunud üle 2100 sisseastumisavalduse,  kus bakalaureuseõppes on populaarseimateks erialadeks IT-süsteemide arendus, küberturbe tehnoloogiad  ning rahvusvaheline ärikorraldus, vahendab BNS.

Magistriõppesse sisseastujaid köidavad aga ärirahanduse ja majandusarvestuse, juhtimise ja turunduse ning küberkaitse erialad, teatas tehnikaülikooli pressiesindaja esmaspäeval.

Ka jagub sisseastujaid uutele erialadele: bakalaureuseõppes toidu- ja biotehnoloogia ning magistriastmes roheliste energiatehnoloogiate õppekavadele. Kokku on valikus 32 esimese ning 39 teise astme eriala.

Tehnikaülikooli saab sisse astuda kuni 6. juuli keskpäevani, kandideerida saavad ka veel riigieksamitulemuste ootel gümnaasiumilõpetajad. Bakalaureuseõppesse sisseastujad saavad soovi korral parandada oma riigieksamite tulemusi  katsetega. Tehnikaülikooli katsetele saavad registreeruda need, kes on esitanud oma sisseastumisavalduse enne 27. juunit.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.