"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Tallinna laste turvakeskust asub juhtima Nele Pilman (0)
14. juuni 2022
Tallinna Laste Turvakeskuse Lilleküla keskus. Foto: Scanpix / foto on illustratiivne

Tallinna linnavõim kinnitab 1. augustist Tallinna laste turvakeskuse juhataja ametikohale Nele Pilmani. Tallinna laste turvakeskuse juhataja leidmiseks viis Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet läbi avaliku konkursi ning moodustas valikukomisjoni sobivaima kandidaadi valimiseks. Konkursil osales 39 kandidaati, kelle seast valiti CV-de põhjal teise konkursi vooru üheksa kandidaati, vahendab BNS.

Teises voorus paluti kandidaatidel vastata lühivideo vormis küsimustele Tallinna laste turvakeskuse edasise arendamise ning enda varasemas kogemuses avaldunud juhtimisoskuste kohta. Videoesitluste põhjalt kutsuti eelintervjuudele seitse kandidaati. Videoesitluste ja eelintervjuude alusel kutsuti komisjoni ette kolm sobivaimat kandidaati.

Komisjon esitas kinnitamiseks Tallinna laste turvakeskuse juhataja ametikohale Nele Pilmani, kellel on magistrikraad Tallinna Ülikoolist sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse alal. Ta on töötanud 15 aastat Jüri gümnaasiumis, ehitades üles kahekümnest spetsialistist koosneva tugikeskuse hariduslike erivajadustega laste toetamiseks ning juhtides seda keskust. Viimased kaks aastat töötas ta kooli arendusjuhina. Komisjon hindas kõrgelt Pilmani väärtuspõhist, nii lapse kui töötaja heaolu eest seisvat lähenemist, valdkondadeülese koostöö tähtsustamist, senist juhtimiskogemust ning vestluste käigus avaldunud tugevaid kontakti loomise, kuulamisja eneseväljendusoskusi. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.