"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Laagna tee sai uue valgustuse, ent linnaosa valitsus tuletab meelde, et tee ääres oleval tehnoribal ei tohi liikuda (0)
15. juuni 2022
Foto: Lasnamäe LOV

Laagna tee valgustuse rekonstrueerimine on lõppenud. Tööde käigus paigaldati uued valgustid, valgustimastid ja maasisesed kaablid. Lõppenud on ka kõnniteedel ja tehnoribadel tehtud kaevetööde järgsed asfaltkatte taastamised.

„Tehnoribadel olevat asfaltkatet kasutavad mõned inimesed kõnniteena. Palume tehnoribadel mitte liikuda, sest need on tehtud selleks, et hoida ära kivitükkide sõiduteele sattumist ning nendel liikumine on väga ohtlik,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Valgustuse paigaldamisega seotud kaevetööd teostati linnast väljuval suunal Ilvese sillast kuni Smuuli sillani ning linna siseneval suunal Varraku sillast kuni Smuuli sillani.

Kogu objekti pikkuseks oli 2x4km. Tegemist oli Tallinna põhitänavate välisvalgustuse rekonstrueerimise teise etapiga, tööde tellija oli Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet. Ehitustöid teostas AS Elektritsentrum.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.