"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Linnavalitsus nimetas Karmo Kuri Nõmme linnaosa vanemaks (0)
15. juuni 2022
Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri. Foto: Albert Truuväärt

Tallinna linnavalitsus nimetas Karmo Kuri tänasest, 15. juunist Nõmme linnaosa vanema ametikohale praeguse linnavalitsuse volituste ajaks.

Nõmme linnaosakogu arutas 8. juunil Tallinna linnapea ettepanekut nimetada Karmo Kuri Nõmme linnaosa vanema ametikohale. Linnaosakogu koosolekul toetati Karmo Kuri kandidatuuri linnaosa vanema ametikohale.

Karmo Kuri on töötanud Nõmme Linnaosa Valituses alates 2011. aastast erinevatel linnamajanduse valdkonna teenistuskohtadel. 2017. aastal asus ta linnamajanduse osakonna juhtaja ametikohale ja 2018. aasta märtsist on ta linnaosa vanema asetäitja ametikohal.

Karmo Kuril on bakalaureusekraad Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse erialal ning ta jätkab õpinguid Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppes avaliku sektori juhtimise ja innovatsiooni erialal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.