"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
video Linnavalitsuse pressikonverentsil anti üle teenetemärgid, spordialased tunnustused ja räägiti looduskoosluste kaitse alla võtmisest ning Nõmme linnaosa arengutest (1)
15. juuni 2022

Tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil osalevad linnapea Mihhail Kõlvart ja abilinnapea Vladimir Svet ning täna ametisse nimetatud Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri. 

Pressikonverentsi alguses annab linnapea üle Tallinna teenetemärgi Aino Rauale (Pervik), Ilja Nartovile, Tatjana Poźoginale ja Ilja Lapidusele. Ühtlasi tunnustatakse tallinlasest sportlast Marja-Liisa Landari ja tema treenerit Sergei Matvijenkot saavutuste eest kurtide olümpiamängudel.

Pressikonverentsil räägitakse Kakumäe metsa ning Astangu-Mäeküla looduskoosluste kohaliku kaitse alla võtmise menetluse algatamisest ning Nõmme linnaosa arengutest.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

tähelepanek
22. juuni 2022 17:59
Tallinna Keskkonnaamet väljastab Nõmmel raielube nii, et kaasomanike nõusolekut ei küsitagi e - avalduse korral. Iseasi on see, kas nad üldse teavad, kes kus elab.