"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Pirita jõe väliujula on taas avatud (0)
16. juuni 2022
Pirita jõe väliujula. Foto: Pirita LOV

Tänasest on taas avatud möödunud suvel ülipopulaarseks kujunenud väliujula Pirita jõe käärus spordikeskuse vahetus läheduses. Ujula kasutamine on tasuta.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul on hoolimata jahedavõitu ilmadest väliujula taasavamine väga oodatud. „Juba mitu nädalat on karastunud veemõnude nautijad Pirita jões ujumas käinud. Pärast paaripäevast paigaldustööd on väliujula samal kohal, kus möödunud suvel. Samuti on ujula juures väike liivaala,” ütles Liinat.

Väliujula pikkus on 25 ja laius 10 meetrit, ujulas on tähistatud neli ujumisrada. Vetelpäästet kohapeal ei ole ja suplemine on omal vastutusel. „Väliujula juurde paigaldatakse infotahvel kasutusreeglitega, mida tuleb kõigil järgida, samuti päästevahendid ning värske info õhu- ja veetemperatuuri kohta,” lisas linnaosavanem.

Pirita jõe väliujula avati pärast 80-aastast vaheaega selle ajaloolises kohas jõekäärus möödunud aasta juunis ja osutus kasutajate seas väga populaarseks. Talveks oli ujula kokku pakitud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.