"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
karilaid Reformierakond lõhkus koalitsiooni laste- ja peretoetuste eelnõu pärast (1)
18. juuni 2022
Pealinn

“Uue koalitsiooni loomine läheb konarlikult peamiselt seetõttu, et läbirääkimiste positsioon on ebavõrdne. Reformierakond suhtleb jätkuvalt ülejäänud erakondadega jõupositsioonilt. Miks peaks uus laulatus sujuma kui peaministri toolil peesitav oravapartei lemmiksõna on ei,” kirjutas Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid sotsiaalmeedias.

“Raha pole lastettoetusteks ega omastehoolduseks ega õpetajate palkade jaoks, plaane energiakriisi lahendamiseks pole, kütuseaktsiiside langetamisele öeldakse ei. Ainult Kaja Kallase tagasiastumise järel on Eestil võimalik poliitikaid tõhusalt muuta ja inimeste heaolu parandada ning kriise lahendada,” lisas Karilaid.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Jaa, just just
19. juuni 2022 17:43
Ning sellele eelneva koalitsiooni lõhkus keskerakond seepärast, et traditsiooniline abielu naise ja mehe vahel kaitset ei saaks. Ning et lapsed koolides ja lasteaedades poleks kaitstud ajupesu eest. TEIE tõite refid tagasi tantsupõrandale (ilmselgelt Brüsseli käsul, kaporatuuri soovil), mida te ootasite? Kus mul nüüd kangelased.... Ühesõnaga: Enjoy, Karilaid ja kamraadid!