„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
1. juulil kell 17 Lasnamäel saavad noored end loominguliselt väljendada (0)
20. juuni 2022
Foto: Pixabay / foto on illustratiivne

1. juulil kell 17-20 toimub Tondiraba pargis kohviku juures tasuta vaba lava üritus, kus noored saavad enda loominguste etteastetega esineda.

„Esinema on oodatud kõik andekad noored, kes laval esineda soovivad. Kindlasti on ka neid, kes on seni vaid koduseinte vahel näiteks laulmise või kitarrimänguga tegelenud ning mõelnud, et võiks ka teistele esineda. Julgustan ka neil noortel sellest ettevõtmisest osa võtma. Sellel üritusel oleks ju väga tore ka enda lavakarjääriga algust teha. Kes aga ise esineda ei soovi, võib tulla teisi kuulama,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Noored on oodatud esinema laulu, tantsu, pillimängu, trikkide tegemisega ja kõige muu taolisega. Esineda võib üksinda või kollektiiviga.

Osalemiseks tuleb ennast eelnevalt registreerida SIIN. Registreerimine on avatud kuni ürituse programm on koos. Üritust korraldab Lasnamäe Noortekeskus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.