"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Esmase riideabi saamiseks tuleb sõjapõgenikel pöörduda põgenikekeskusesse (0)
21. juuni 2022
Foto: Albert Truuväärt / foto on illustratiivne

Uuskasutuskeskusest (Punane 50) saavad Ukraina sõjapõgenikud ühiskaardi valideerimissüsteemiga esmast riideabi veel kuni homseni, 22. juunini, edaspidi tuleb esmase riideabi saamiseks pöörduda Niine 2 asuvasse põgenikekeskusesse.

Lasnamäel Toidupanga vahetus läheduses asuv Uuskasutuskeskus lõpetab riideabi jagamise ainult sõjapõgenikele 22. juunil ning avab oma uksed taas kõigile elanikele 1. juulil. Ukrainast saabunud sõjapõgenikel tuleb esmase riideabi saamiseks pöörduda põgenikeskusesse, kus abivajaduse hindamisel järel suunatakse ta koostööpartneri poole, kes jagab riideabi samuti rohelise kaardi alusel. 

Tallinna Sõjapõgenikekeskus on avatud esmaspäeval kl 9-18, teisipäevast-neljapäevani 9-17 ja reedel 9-16. 22.-24. juunil on keskus suletud ning kliente oodatakse taas esmaspäevast, 27. juunist.

Linlased saavad esmaspäevast, 27. juunist viia sõjapõgenike abistamiseks annetusi Eesti Punase Risti taaskasutuskauplusesse Punane Ristik aadressil Kadaka tee 54a.

Tallinna linna ja Uuskasutuskeskuse koostöös 22. märtsist rakendunud sõjapõgenikele riiete ja tarbekaupade tasuta jagamise süsteemiga Lasnamäe Uuskasutuskeskuses jagati sõjapõgenikele ligi 180 000 eset.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.