"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
galerii Kristiine kutsus kõiki raadiohääl Lauri Hermanni ja ansambliga Sunlight suve algust tähistama (0)
22. juuni 2022
Mats Õun

Kristiine Linnaosa Valitsus kutsus kõiki kolmapäeval, algusega kell 19.00 Löwenruh parki, suurele suvesimmanile, kus esines ansambel SUNLIGHT ja mis avas ka suvise kontsertide sarja. Tasuta üritusel ootasid külastajaid kaubatelgid, loos ja kaunis suvemuusika! 

Vaata galeriid (49)

Raadiost ELMAR tuntud saatejuht Lauri Hermann toob suvemuusika külastatavuse poolest populaarseks kujunenud Löwernuh parki juba kolmapäeval. Ansambel SUNLIGHT saatel saab nüüd suve soojaks kütta iga linlane.

„Kristiines on traditsioon tervitada saabuvat jaanipäeva ja kaunist suve Löwenruh’s pargis. Loodame, et podcastide aeg on selleks aastaks läbi, ning oma lemmikmuusikat saame elava muusikana vabas õhus nautida just siin, kaunis Kristiine linnaosa roheluses. Enne suvepuhkuste algust ja jaanipäeva on üks selline kontsert kui sõõm värsket õhku,“ kutsus Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe rahvast muusikasuve nautima.

„Kristiine elanike jaoks on Löwernuh’ park nagu teine kodu, siin kohtutakse nii inimeste, ajaloo kui kultuuriga,“ sõnas Riibe. „Samas on sellest ajaloolisest ja kaitsealusest pargist saanud justkui maamärk veel väga paljudele kultuurisündmustele, nagu seda ongi Muusikasuvi ja Suvesimman, kus sel aastal esinevad kuulsad ja vahvad artistid. See on kaunis park nii külastajate jaoks, kes siin käivad jalutamas ja mängimas, piknikul, inspiratsiooni otsimas või ka sportimas, kui ka kohalikule elanikule. Iga-aastane muusikasuve traditsioon jätkub ja kontserdid toimuvad Löwenruh´ pargi vabaõhulaval,“ lisas Riibe.

Kolmapäeval kell 19 esineb Löwenruh’ pargis ansambel SUNLIGHT oma täiskoosseisuga: Lauri Hermann, Kristjan Reinvee, Sven Schmeiman, Käroll Kärdi ja Hele-Riin Mälko. Ole kohal ja kutsu ka naaber kaasa!

Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/events/708074807187976/708076433854480/

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.