"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
video ja fotod Vanalinna kauneimaks aiaks valiti Müürivahe 31 (0)
30. juuni 2022

Täna andis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm üle tänukirjad konkursil „Vanalinna kauneim aed“ osalenud parimatele.

Vaata galeriid (32)

„Loodetavasti saab koostöös Vanalinna Seltsi ja ajakirjaga Kodukiri vanalinna päevade raames sellise konkursi korraldamine iga-aastaseks tavaks ning iga aastaga avaneb rohkem hoove ja aedu,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Kindlasti on vanalinna suletud väravate taga palju sulneid salaaedu, mis pakuvad silmailu inimestele ning elurikkust. Kutsun omanikke üles seda ilu vanalinna päevade aegu ka teistega jagama, Vanalinnas elamise võlusid välja tooma. Paljud vanalinna päevade külastajad on avaldanud soovi näha vanalinna kauneid ja salajasi sisehoove ning konkursiga püüamegi julgustada elanikke oma hoove avama.“

Esikoha pälvis Müürivahe 31, teise koha Müürivahe 20 ja kolmanda koha Vaimu 2 koduaed.

Tallinna Kesklinna valitsus pani välja rahalised auhinnad – I koht 1000 eurot, II koht 500 eurot
ja III koht 250 eurot. Kodukiri kingib konkursi võitjale ajakirja poole aasta tellimuse ning jagab võiduaia lugu ja fotosid ka ajakirja juulikuu numbris. 

Kauneima aia valimine toimus žürii ja rahvahääletuse tulemuste liitmisel. Hääletada sai nii fotode kui ka aiakülastuse muljete põhjal Kodukirja Facebooki lehel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.