"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Kesklinna puhkealade juures on üle 30 välikäimla (0)
05. juuli 2022
Foto Albert Truuväärt

Tallinna Kesklinnas asuvate suure külastatavusega parkide ja puhkealade juurde on paigaldatud kokku 33 välikäimlat.

„Kogu Kesklinna territoorium on välikäimlate võrgustikuga päris tihedalt kaetud. Välitualetid on pea kõigis linnaosa parkides ja kergliiklusteede ääres. Ainuüksi Kadrioru pargi territooriumil on kokku üheksa avalikku tualettruumi,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Nüüdsest on välitualetid ka Tuvi, Lembitu ja Vaikses pargis ning Lastekodu tänav 32 kinnistule rajatud mängu- ja spordiplatsi ääres.

Suveperioodiks paigaldatud ajutised käimlad teenindavad puhkealade kasutajaid enamasti 30. septembrini, mõnedes asukohtades 31. oktoobrini.

Lisaks ajutistele on linnaosa territooriumil 11 statsionaarset välitualetti, neist enamik täisautomaatsed ja invanõuetele vastavad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.