"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
videolugu Vaata, mida põnevat Noblessneri sadamalinnak külastajatele pakub (0)
05. juuli 2022

Noblessneri sadamalinnak on suvises Tallinnas paljude jaoks üks lemmik vaba aja veetmise koht ja seda eriti just õhtutundidel, mil sajad inimesed kogunevad sinna päikeseloojangut imetlema ja meeldivat seltskonda nautima. Kuid Noblessneris jagub veel palju teisigi tegevusi.

Noblessner asub Lennusadama kõrval mere ääres. Kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehasest on saanud inimestele ja merele avatud sadamalinnak. Siin on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, rannapromenaad, jahisadam ning kodude ja äripindade uusarendus.

“Siin olles oled nagu välismaal,” kirjeldas Noblessneri sadamalinnakut Ülle. “”Tore, et meie Eestis selline koht olemas on.”

Katre ütles, et tema soovitab Noblessneris olles külastada igluparki. “Siin on palju liikumisruumi, toredad kohad, ilus ilm ja fantastiline iglupark, mida soovitan kõigile,” lausus ta.

Liivi sõnas, et moodsus ja avatus teeb Noblessnerist populaarseima koha suvel. “Just avatus päikesele ja merele, kõigele mida inimene ihkab, vabadus,” rääkis ta.

Noblessneris on head liikumisvõimalused jalakäijatele. “Siin on ääretult mõnus arendus tehtud,” arvas Ulvi. “Siin on mugav liikuda just jalakäijatel ning istumiseks ilusad kohad.”

Port Noblessner OÜ juhatuse liige Ann Virkus ütles, et erinevalt teistest jahisadamatest on Noblessneris erinevaid tegevusi kõigile. “Väidetavalt on meil siin linna parim pitsa ja kõige paremad kokteilid,” kirjeldas ta. “Alati on siin õhku, mõnus meretuul ja lihtsalt tore istuda.”

Noblessneris on iglupargis võimalik ka saun rentida. “Kui väga ära väsida, saab seal ka magada,” lisas Virkus. “Meil on siin ka PROTO avastustehas ja erinevad kunstigaleriid ehk koguaeg toimub siin midagi. Näiteks KaiF baaris on aeg-ajalt õhtuti ägedad DJ-d, Iglupargis toimub pidevalt kontserte ja seal on samuti mõnus baar. Oleme püüdnud ja ehitanud linnaruumi, mis on inimsõbralik, kus on autod jalakäijatest ja kergliiklusest lahus.”

Noblessneri arenduse juhi Ivar Piirsalu sõnul on seal kõik, mis vaja. “Kõik valdkonnad on kaetud, et selline mitmekülgne ja -tahuline linnaruum,” selgitas ta. “Tegelikult ka tegevusruum teeb Noblessnerist parimatest parima koha.”

Jahisadamast saab võtta ette ka sõidu merele. Teenuseosutajateks on  Sailin.ee , Faive sales ja wambola surf.

Suveõhtutel Noblessnerisse einestama või kokteilile minnes tasuks kindlasti laud broneerida, kuna vastasel korral ei pruugi lihtsalt vaba lauda leida.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.