"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Nõmme pühapäeva hommikune Zumba kolib vihma tõttu spordihoonesse (0)
08. juuli 2022

10. juuli hommikul kell 10.00 toimub Ravila parki planeeritud Zumba treening Valdeku 15 spordihoones. Nõmme suvised treeningud on kõigile osalejatele tasuta.

Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri sõnul lubab ilmaennustus nädalavahetuseks tugevat vihmasadu. „Selleks, et garanteerida meeldiv treeningelamus, otsustasime  pühapäeva hommikuse Zumba korraldada Valdeku 15 spordihoones. Peale treeningut on kõigil võimalik kasutada ka spordihoone pesemisvõimalusi,“ rääkis Kuri.

Zumba on treeningprogramm, mis hõlmab kardiotreeningut ja Ladina-Ameerikast inspireeritud tantsusid. Zumba treening sisaldab peaaegu kõikide tuntud Ladina-Ameerika tantsude elemente ning lihaskoormust tõstvaid aeroobikaelemente. Tavapärasest aeroobika- või tantsutunnist eristab Zumbat see, et seal ei õpita kavasid, vaid hakatakse kohe tantsima. Tantsusammude ülesehitus on lihtne ning nende järjekorra meelespidamisega ei ole vaja pead koormata. Zumba sobib kõigile sõltumata vanusest, soost ja eelnevast treeningkogemusest. Nõmmel viib Zumba treeninguid läbi Silja Ruus.

Registreeri ennast pühapäeva hommikusse Zumbasse siin.

5. juulil sai avastardi Nõmme tasuta suvetreeningute sari, mille käigus on võimalik kahe kuu jooksul osa võtta 16. erinevast välitreeningust. Kõikide trennidega saab tutvuda Nõmme Facebooki ja kodulehel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.