"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politseipargis lükatakse pop-up raamatukoguga käima "Raamatukogud ratastel" aktsioon (0)
08. juuli 2022
Foto Albert Truuväärt

2022. aasta on raamatukogude aasta ja sel puhul tulevad raamatukogud aktsiooniga „Raamatukogud ratastel“ oma tavapärastest ruumidest välja. „Terve suve jooksul võib raamatukogusid leida üllatavatest paikadest, näiteks parkidest, festivalidelt, kohvikutepäevadelt või muusikasündmustelt,” sõnas raamatukogude aasta projektijuht Liina Valdre.

„Nii saame olla inimestele lähemal ning pakkuda uusi viise raamatukogude teenuste kasutamiseks,” lisas Valdre.
„Raamatukogud ratastel“ avamine toimub laupäeval, 9. juulil kell 12 Tallinna Politseipargis, kus on end päevaks sisse seadnud Tallinna Keskraamatukogu.
• Kell 12 ütlevad avasõnad Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteeninduse peaspetsialist Merle Tanilsoo ning raamatukogude aasta projektijuht Liina Valdre.
• Kell 12.05 esineb Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester.
• Kell 13 astub üles lastekirjanik Ilmar Tomusk.
• Päeva jooksul on avatud raamatukogu telk ja lugemispesa, kohal on raamatukogubuss Katariina Jee ning raamatukogujalgratas, toimuvad liikumis- ja rollimängud.

Kõik „Raamatukogud ratastel“ sündmused leiab siit: www.raamatukogudeaasta.ee/sundmus/raamatukogud-ratastel/
Raamatukogude teema-aasta kutsus ellu Kultuuriministeerium ja seda veab koostöös 870 raamatukoguga Eesti Rahvusraamatukogu. Kogu teema-aasta programmi leiab www.raamatukogudeaasta.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.