"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tallinn otsib partnerit uisuplatside rajamiseks tuleval talvel (0)
14. juuli 2022
Harju tänava liuväli Foto: Albert Truuväärt

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet otsib hankemenetlusega lepingupartnerit liuväljade rajamiseks ja teenuse osutamiseks eelseisval talvehooajal.

Hankega otsitakse partnerit liuväljade rajamiseks Harju tänava haljasalale, Nõmme Gümnaasiumi parklasse ja Mustamäele Männi parki ning külastajate teenindamiseks neil uisuplatsidel.

„Nõmmel ja Mustamäel kohustub tulevane lepingupartner teenust pakkuma viiel järgneval talveperioodil. Harju tänava haljasala uisuplatsi leping aga sõlmitakse üheks hooajaks, kuna kaalume tulevikus talvise vaba aja veetmise piirkonna loomist hoopis Vabaduse väljakule, kuhu muuhulgas tuleks ka liuväli,“ rääkis abilinnapea Vladimir Svet.

Linna rajatud liuväljad on osutunud väga populaarseks nii linna elanike kui ka külaliste seas, hommikutundidel kasutavad uisuplatse tasuta linna koolide õpilased. Viimasel talvel tehti Harju tänava ning Nõmme, Mustamäe ja Lasnamäe Tondiraba pargi liuväljadele kokku üle 113 100 külastuse, nendest 40 741 olid koolide külastused.

Käimasoleva riigihankega leitav lepingupartner osutab liuväljateenust Harju tänava liuväljal ühel hooajal 19. novembrist 2022 kuni 31. märtsini 2023 ning Nõmme ja Mustamäe liuväljadel viiel järjestikusel hooajal 19. novembrist 2022 kuni 15. märtsini 2027.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.