"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
video ja Galerii T-grupp OÜ korraldas suure juubelipidu neljas bussijaamas (1)
16. juuli 2022
Albert Truuväärt

Reedel, 15.07.2022, tähistas T grupp OÜ oma kaubamärgi Cargobusi 30ndat tegevusaastat korraga Tallinna, Tartu, Rakvere ja Jõhvi bussijaamades. Igas bussijaamas oli võimalus nautida elavat muusikat, sünnipäevaampsu ning saada osa põnevatest tegevustest ja üllatustest. 

T grupp OÜ opereerib Tallinna, Tartu, Rakvere ja Jõhvi bussijaamasid, haldab Tpilet.ee piletimüügikeskkonda ja korraldab Cargobusi pakiveoteenust. Kõik ettevõtte kaubamärgid, on meile kõigile väga olulised liikuvusteenuste osutajad.

Vaata galeriid (39)

Cargobus on Eesti vanim turul tegutsev erakapitalil põhinev liikuvusteenuste ja ühstranspordi koondumisplatvormi pakkuja tegutsedes juba 30 aastat. Cargobusi pakivedu on ainulaadne, sest saadetiste kohaletoimetamiseks kasutatakse liinibusside võrgustikku, mis aitab jätta väiksema ökoloogilise jalajälje. Pakiveo kõrval on Cargobus opereerinud bussijaamasid ja pakkunud bussipiletite müügi- ning nõustamisteenust üheteistkümnes Eesti linnas väärtustades resisijate mugavust, aega ja ootekeskkonda. 

“Meie juubelivanus, 30 aastat, tähistab ühtlasi vaba liikumist vabas Eestis. Bussiliinid ühendavad kogu Eestimaad küladest linnadeni ja väljapoole Eestit. Oleme igas linnas väravaks sinna saabujatele ja lahkujatele ning uhked selle üle, et täidame niivõrd olulist esindusrolli.” lisas T grupp OÜ tegevjuht Airika Aruksaar.

Juubelipidu toimus neljas bussijaamas korraga ja on kõigile TASUTA. Muusikalisi elamusi pakkusid Tallinnas Anne Veski ja Tanja Mihhailova-Saar, Tartus Synne Valtri, Rakveres Kõrsikud ja Jõhvis Alika Milova bänd. Tallinna Bussijaam pakkus oma juubelipeo külalistele nostalgilisi lõbusõite retrobussidega, maitsterohket toidutänavat ning palju muid vahvaid üllatusi. Igast linnast toimus otseülekanne Delfi TV vahendusel.

“Ootame kõiki koos meiega tähistama seda liikumisvabadust ja mõnusat keskkonda, mis meile Eestis veel nii tavaline on. Tänases maailmas ei ole seda üldsegi vähe ja väärib meeleolukat pidu.” sõnas Airika Aruksaar.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Piret Kivi
17. juuli 2022 16:27
Korraldas "suure juubelipidu"? Mida see tähendab? Kas Eesti Vabariigi riigikeel on veel eesti keel? Vist mitte?