"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Eesti kergejõustiklased võitsid U23 Põhja- ja Balti MV-l kolm medalit (0)
18. juuli 2022
Foto Scanpix

14-liikmeline Eesti noortekoondis võistles nädalavahetusel Rootsis Malmös kergejõustiku U23 vanuseklassi Põhjamaade ja Balti meistrivõistlustel, kust naasid kolme medaliga.

Kaks medalit võitis Ann Marii Kivikas, kes teenis pronksi nii 100 m jooksus ajaga 11.66 kui ka 200 m jooksus ajaga 23.83.

Meeste teatenelik saavutas 4×100 meetri teatejooksus teise koha ajaga 40.38. Võistkond jooksis koosseisus Märt Riso, Reimo Sepp, Robin Sapar ja Henri Sai.