"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Kahe-aastne laps neelas ema järelevalveta jäetud uimasteid (0)
18. juuli 2022
Foto on illustratiivne. Foto Pixabay

Põhja prefektuur on viimasel ajal tegelenud kahe narkotarvitamist ja lapsi puudutava murettekitava juhtumiga, näiteks neelas väike laps uimasteid, mille ema oli järelevalveta jätnud.

Vahejuhtum leidis aset juunis, kui ema avastas, et tema kaheaastane laps neelas alla kaks
emale kuulunud LSD-marki. Kiirabi viis lapse haiglasse ja õnneks ei saanud ta raskeid tervisekahjustusi, kirjutab prefektuur sotsiaalmeedias.

Juulis pidas patrull kinni kiirust ületanud auto, milles viibis narkojoobes juht koos kahe väikese lapsega. Lisaks leiti autost mitmeid uimastikahtlusega aineid ja suurem summa sularaha.

“Lapsed ei peaks kannatama vanemate valikute tõttu. Iga lapsevanema ülesandeks on pakkuda oma lapsele turvaline lapsepõlv. Kui uimastitarvitaja ei mõista oma sõltuvuse ohtlikkust teistele inimestele, on aeg abi otsida,” rõhutavad korrakaitsjad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.