"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
energiakriis Noorus SPA hotell võib koondada 172 töötajat (0)
18. juuli 2022
Foto Scanpix

Narva-Jõesuus asuv Noorus SPA hotell esitas töötukassale esmase koondamise teate, mis puudutab 172 inimest.

Töötukassa kommunikatsiooninõunik Lauri Kool ütles, et info on edastatud ka ameti Ida-Virumaa osakonnale, kes läheb töötajatega kohtuma, et rääkida, mida töötukassa saab teha, millised on piirkonna tööpakkumised ja kuidas koondamisteate saanud inimesed peaksid edasi toimetama.

Töötukassale peab teatama, kui asutus kavandab kollektiivset koondamist. Peale esmase teate esitamist toimuvad konsultatsioonid ja läbirääkimised, mille käigus võib koondatavate arv muutuda.

Rahvusringhäälingu uudisteportaal ERR kirjutas esmaspäeva lõuna ajal, et mitu korda kasvanud energiahindade tõttu raskustesse sattunud Noorus SPA hotell teatas 183 töötaja võimalikust koondamisest.

Hotelli juhatuse liige Dmitri Antonov ütles ERR-i venekeelsele portaalile, et otsuse põhjus on elektri ja soojuse järsk kallinemine.

Antonov ei välistanud, et riigi abi saamise ja majandusolukorra paranemise korral võidakse ettevõtte plaanid siiski üle vaadata.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.