"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
video Lasnamäel saab veel viimaseid mustkunstniku etteasteid nautida! (0)
20. juuli 2022
Fred-Erik Johanson. Foto: Albert Truuväärt

„Fred-Erik Johansoni etendused on olnud üsna populaarsed meie elanike seas. Need, kes ei ole veel jõudnud meie põnevat lasteetenduse programmi enda jaoks avastada, saavad selle suve lõpuni veel neljas erinevas kohas seda teha,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. Linnaosa vanem lisas, et vaatamata sellele, et etenduste peamiseks sihtgrupiks on lapsed, pakub programm kindlasti lusti ka täiskasvanutele.

Lasnamäel toimuvad veel neljas erinevas paigas mustkunstnik Fred-Erik Johansoni etendused, kus saab terve perega nautida erinevaid trikke. Üritus on tasuta.

“Laval toimuv on kõik üks suur silmamoondus ja illusioon,” ütles mustkunstnik ja illusionist Fred-Erik Johanson. “Kõigil on oma saladused ja mustkunstnikel on neid kindlasti rohkem, kui mõnel teisel. Tasub etendust vaatama tulla, sest seal avaldan kindlasti ka mõne saladuse.”

Lasnamäe etendused on spetsiaalselt lastele ja peredele suunatud, need on suuresti sõnadeta ning koosnevad erinevatest trikkidest ja teistest kaasaegse mustkunsti elementidest muusika taustal. Etendustel võib näha palju erinevaid linde, ei puudu ka valge jänes.

Etendused toimuvad:

  • 24. juulil kell 11 Asunduse pargis (Lasnamäe 28 ja Asunduse 7 vahel oleval rohealal)
  • 07. augustil kell 11 Tondiraba pargis (Tondiraba Jäähalli parkla pool)
  • 14. augustil kell 11 Priisle pargi laval
  • 21. augustil kell 11 Koorti mänguväljakul

Iga etendus kestab umbes 30 minutit. Kõik esinemised algavad kell 11. Mugavuse huvides soovitab linnaosavalitsus võtta kaasa midagi, millel istuda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.