"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
fotod Rammsteini kontserdile jäid mitmed inimesed pikkade järjekordade tõttu hiljaks, bänd tegi rahvale enneolematu tuleshow! (2)
21. juuli 2022
Foto Dmitri Povilaitis

Kolmapäeva õhtul esines Tallinna Lauluväljakul Saksa industriaalroki lipulaev Rammstein. Kuivõrd tegemist oli väga suure üritusega, siis paluti külastajatel kohale tulla ajavaruga ning meelde tuletada, mida tohib ja mida mitte kaasa võtta. Paraku venisid järjekorrad nii pikaks, et sajad inimesed jäid kontserdile hiljaks.

„Tallinna ühissõidukid liiguvad kolmapäeval vastavalt sõiduplaanile, kuid sõltuvalt olukorrast Lauluväljaku ümbruses, eriti pärast kontserdi lõppu, kui suur rahvamass Lauluväljakult lahkub, võivad graafikus tekkida muudatused ja hilinemised.  

Palume kõigil liikluses osalejatel olla tähelepanelikud ning varuda aega ja kannatust. TLT oma poolt teeb kõik, et inimesed peale kontsertivõimalikult mugavalt ja turvaliselt koju jõuaksid“, ütles TLT bussiteenistuse direktor Meelis Tartu.

Pilt: Dmitri Povilaitis
Pilt: Dmitri Povilaitis

Live Nation Eesti juhi Eva Palmi sõnul tuleb see viimase dekaadi suurim show. “Kujutle, et oled sattunud justkui Mordori eeskotta, sinna annab juurde vunki Mad Max’i futuristlik tehnokraatlik masinavärk ning kõik see lõimub Rammsteiniga Lauluväljakul,” lisas ta. “Suurejooneline vaatemäng, mastaap ja energia on kirjeldamatu,” rääkis Palm, “oleme seda showd siia oodanud 2,5 aastat, nüüd lõpuks jõuab see Lauluväljakule.”

“Kohale soovitame kindlasti tulla ajavaruga, sest seoses suure hulga külastajatega võib piletikontroll ning isiku ja asjade läbivaatus võtta aega,” ütles Meeskond Security juht Eigo Sõster ning lisas, et kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, juhuks kui tekib vajadus inimese tuvastamiseks või vanuse kontrollimiseks.

Pilt: Dmitri Povilaitis

Ürituse ajal oli droonide lennutamine keelatud.

Kontserdi territooriumile ei pääsenud, kui oli kaasas:
• oma söök ja jook
• pudelid ja purgid
• vihmavari – see piirab vaatevälja
• foto- ja videotehnika
• selfie-stick, tahvel- ja sülearvuti
• tuli- ja külmrelvad ning pürotehnika
• ohtlikud ained ja esemed
• alkohol ja narkootikumid
• koduloomad
• jalgrattad, rulluisud, tõukerattad ja rulad
• motokiivrid, matkatool või taburett
• liigne pagas ja esemed – ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

temaatik
21. juuli 2022 13:49
Till Lindemann Tallinna vanalinnas. https://elu24.postimees.ee/7567980/elu24-eksklusiiv-lugu-sellest-kuidas-me-kontserdieelsel-ohtul-koos-rammsteini-solistiga-vanalinna-restoranis-einestasime
Minu Arvamus
18. juuli 2022 22:09
Kontserdi territooriumile ei pääse, kui teil on kaasas: . . . . . . . . . j.n.e. Ei tea, kas alasti sisse lastakse kui midagi ei võta kaasa, ei selga, ei jalga, ega pähe :)