"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
vaata galeriid Park Tondi elu- ja ärikvartali büroohoone saavutas täiskõrguse (0)
21. juuli 2022
Foto Albert Truuväärt

Kolmapäeval, 20. juulil peeti Park Tondi elu- ja ärikvartalis sarikapidu, sest kvartali esimene büroohoone aadressil Tammsaare 56 saavutas maksimaalse kõrguse, 28 meetrit. Hoone valmib 2023. aasta jaanuaris ja on tänaseks juba 80% ulatuses välja üüritud.

Vaata galeriid (28)

„Valmiv büroohoone asub Park Tondi piirkonnas, kuhu tulevad täiendavad korterid, kus juba on spordikeskus, ühe kasarmuhoone tiiva teeme ka korda, millest saab klubihoone ja kui seda ümbrust vaadata, siis paremat kohta annab otsida, kus elada või töötada. Hoone katuselt avaneb vaade merele, vanalinnale, lennujaamale – praktiliselt igale poole. Igavesti vahva koht!“ ütles US Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa.

„Ehitame alati häid asju, sest meil ei ole kommet ega tahet ehitada halbu hooneid nii ehituslikult kui ka geobioloogiliselt. Soovin tänada kõiki koostööpartnerid, kes selles pisut keeruliseks muutunud olukorras on leidnud kompromissi, et see maja üles ehitada. Samuti tänan kõiki juba broneeringu teinud kliente – meie majas läheb ka teie elu paremaks, sest keskkond toetab teie inimesi ja ettevõtmisi.“

Praeguseks on 80% hoonest juba välja üüritud, suuremad üürnikud on Bondora, Srini, Web Expert, Outl1ne, CGI. Viimaste saadaval äri- ja büroopindadega saab tutvuda siin: https://parktondi.ee/tammsaare-tee-56-burood/

„Alates 2008. aastast on Bondora märkimisväärselt kasvanud, mistõttu oleme otsinud suuremat pinda. Oma uueks peakontoriks valisime Park Tondi, mis vastab kõigile meie vajadustele – suurepärane asukoht, piisavalt ruumikas ja võimalus luua olustik, mis toetab meie töötajaid,“ ütles Mirjam Palvadre Bondorast.

„Tegutseme valdkonnas, mis tegeleb parema tuleviku loomisega, seega on keskkonnasõbralik kontor ülioluline. Tänu uuele kontoripinnale saame Rohelise Kontori tunnistuse, mis aitab meil vähendada enda keskkonnamõju, tagab töötajatele tervislikuma töökeskkonna ja ühtlasi tervema planeedi. Võtame tööle ainult parimaid, seega tahame luua neile parimad tingimused. Bondoral saab olema kontor, mis muudab töölkäimise naudinguks, mitte ainult kohaks, kus saab tööd teha. Just selliseks saab meie jaoks Park Tondi. Ootame põnevusega sisse kolimist!“

Tammsaare 56 asuv liginullenergiaga uue ajastu büroohoone eristub läbimõeldud ruumilahenduste ning liikumisharjumusi soosivate lisavõimaluste poolest. Parkimine on suuremas osas hoone maa-alusel korrusel, sealsamas on kinnine jalgrattaparkla koos riietus- ja pesemisvõimalustega. Kõik büroopinnad saavad rõdu ning hoone katusekorrusele ehitatakse terrass, kust avanevad vaated Forus Spordikeskus Tondi tenniseväljakutele.

Tammsaare 56 büroohoone arhitektid on HG Arhitektuur ja KAMP Arhitektid.

US Real Estate arendatav Park Tondi elu- ja ärikvartal rajatakse ajalooliste Tondi kasarmute piirkonda Forus Spordikeskus Tondi kõrvale. Juba täna on võimalik broneerida äri- või büroopinda Tondi 57 ridabüroosse, mille valmimine on planeeritud 2024. aastal koos Park Tondi Residentsidega. Aastaks 2024 lisandub kvartalisse 28 000 ruutmeetrit elu- ja büroopindasid.

US Real Estate on Urmas Sõõrumaale kuuluv kinnisvaraettevõtte, mille eesmärgiks on arendada kaasaegse arhitektuuriga terviklikku elu- ja ärikeskkonda. Üks silmapaistvam on Tallinna uue linna süda, Rotermanni Kvartal, mis on pälvinud palju rahvusvahelist tähelepanu oma unikaalse arhitektuuri poolest. US Real Estate kinnisvaraporfellis üle 100 000 m2 üüritavat pinda ja üle 200 000 m2 arenduses olevat pinda, sh Golden Gate, Laeva tn 5 kinnistu ja Patarei Merekindlus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.