"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Kohus võttis menetlusse hagi AS-i Tallinna Vesi vastu (0)
22. juuli 2022
Foto Scanpix

Harju maakohus võttis menetlusse hagi AS-i Tallinna Vesi vastu veeteenuse tarbimise eest väidetavalt enammakstud hinna hüvitamiseks, mida Tallinna Vesi ei pea põhjendatuks.

Hageja on koondanud erinevate isikute nõuded perioodist 2011-2019 summas 743 854,70 eurot, millele lisanduvad viivised. Menetlus on kohtu esimeses astmes algusjärgus, istungit ei ole toimunud.

Ettevõtte hinnangul ei avalda käimasolev hagimenetlus mõju ettevõtte väärtpaberite hinnale. Varasemate olulisemate haginõuete kohta on ettevõte avaldanud börsiteated 23.11.2021 ja 14.06.2022.

Tallinna Vesi kinnitab börsitreates, et on käitunud alati õiguspäraselt, rakendades vastavalt kehtivale õigusele kehtestatud õiglasi tariife.

Tallinna Vee hinnangul ei ole hagi põhjendatud ja Tallinna Vesi vaidleb sellele igakülgselt vastu.

Tallinna Vee hinnangul ei avalda käimasolevad hagimenetlused otsest mõju ettevõtte finantstulemustele või väärtpaberite hinnale.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.