"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Politsei saadab riigist välja kaks seadust rikkunud välismaalast (0)
22. juuli 2022
Foto Albert Truuväärt

Põhja prefektuur tabas Tallinnas kaks seadust rikkunud välismaalast, kellel tuleb nüüd riigist lahkuda. 

Neljapäeval tegi Põhja prefektuuri liikluspatrull liiklusjärelevalvet Rannamäe teel ja pidas kinni jalgratturi. Isikuks osutus 1997. aastal sündinud Tadžikistani kodanik, kelle viisa on tunnistatud kehtetuks. Lisaks vedas mees klientidele toitu ja töötas seadusliku aluseta. Ametnik koostas mehele ettekirjutuse Eestist lahkumiseks 15 päeva jooksul ja kohaldas sissesõidukeeluks kaks aastat ja kuus kuud. Ühtlasi määrati rikkujale trahv summas 300 eurot, teatas politsei- ja piirivalveamet BNS-ile. 

Samal päeval sai Põhja prefektuuri Lääne-Harju patrull väljakutse Tallinna Kristiine keskusesse, kus on toime pandud vargus toidupoest. Vargaks osutus 1989. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik. Ametnik tunnistas mehe viisa kehtetuks ja lõpetas ennetähtaegselt tema Eestis viibimisaja. Mehele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks seitsme päeva jooksul ja kohaldati sissesõidukeeld seitsmeks kuuks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.