"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinnas hukkus liiklusõnnetuses mootorrattur (0)
29. juuli 2022
Foto: Pixabay

Neljapäeva õhtul juhtus Tammsaare teel liiklusõnnetus, milles hukkus 33-aastane mootorratast juhtinud mees.

Kell 20.10 sai politsei teate liiklusõnnetusest Tammsaare teel Sõjakooli bussipeatuse juurest, kus esialgse info kohaselt mootorratast juhtinud mees sõitis vastu äärekivi, kaotas kontrolli oma sõiduki üle ning kukkus suure hoo pealt oma ratta seljast. Kiirabi toimetas sündmuskohalt 33-aastase mehe raskes seisus haiglasse, kuid paraku ei õnnestunud seal meedikutel tema elu päästa.

Patrullpolitseinik Martin Grünbergi sõnul on hetkel veel vara öelda, mis asjaoludel täpselt mootorrattur juhitavuse kaotas ning milline oli tol hetkel tema kiirus. „Praeguseks on teada, et mootorrattur omas vastava kategooria juhtimisõigust. Samuti teame, et juht kandis peas kaitsekiivrit ning seljas vastavat kaitseriietust,“ lisas ta.

Juhi võimaliku joobe selgitab välja ekspertiis. Tol hetkel oli õnnetuspaigas suurim lubatud sõidukiirus 70 km/h.

Käesoleval aastal on mootorratturi osalusel toimunud 55 liiklusõnnetust, neis hukkunud üks ja vigastada saanud 57 inimest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.