"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Algas Coca-Cola HBC suvelaager Ukraina koolinoortele (0)
31. juuli 2022
Albert Truuväärt/Pilt on illustratiivne

Viljandimaal sai pühapäeval alguse Coca-Cola HBC suvelaager Ukraina koolinoortele. 

5. augustini vältavasse laagrisse said kandideerida kõik Eestis viibivad 13-19-aastased Ukraina noored ja laager on osalejatele tasuta. 

“See, miks paljud Ukraina lapsed ja noored viibivad täna Eestis on kahtlemata ääretult kurb. Samas on seda olulisem, et nad leiaksid igakülgset tuge kohanemiseks ning oma teadmiste ja oskuste arendamiseks,” selgitas Coca-Cola HBC Eesti pressiesndaja Darja Saar.

“Nendest noortest on juba saanud kas lühemaks või pikemaks ajaks Eesti ühiskonna lahutamatu osa. Meie ühine eesmärk peaks olema seda märgata ja igakülgselt toetada,” lisas Saar.

Viljandimaal Võrtsjärve ääres Valma Seikluspargis toimub suvel kaheksandat korda üle Eesti ja ka välismaal palju tuntust kogunud laager, mille eestvedaja Ranele Raudsoo sõnul on kõik valmis ka noorte ukrainlaste liitumiseks.

“See laager on võimalus õppimiseks ja arenemiseks, aga ennekõike eakaaslastega koos aktiivse suvise nädala veetmiseks,” rõhutas Raudsoo ning lisas, et iga programmis osalevat ukrainlast ootab laagrisse saabumisel eestlasest kaaslane, kes aitab nii võimalikku suhtlusbarjääri ületada kui muul moel suvise Eesti eluga kohaneda. 

Coca-Cola HBC spetsiaalse arenguprogrammi raames viiakse läbi noorte enesearendamise koolitus, mille eesmärk on noorte sotsiaalsete oskuste arendamine ning mis on osa Coca-Cola HBC Youth Empowered programmist, mille eesmärk on väheste võimalustega noorte aitamine ja lisavõimaluste loomine ühiskonnas kohandamiseks. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.