"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
FOTOD Nädalavahetusel toimus Running Clinic Estonia, mis tõi kokku spordiproteeside kasutajad ja tootjad (0)
31. juuli 2022
Albert Truuväärt

29.- 31. juulil toimus Audentese Spordihoones Running Clinic Estonia 2022, mis tõi kokku spordiproteeside kasutajad ja tootjad.

Vaata galeriid (29)

Kogu Running Clinic on üles ehitatud väga praktilisel põhimõttel, pakkudes proovida spordiproteese inimestele, kelle jaoks annaksid need abivahendid nii elule kui liikumisharrastusele uue tähenduse.

Reedel alustati proteeside proovimise, seadistamise ja sobitamisega ning pühapäevaks jõuti erinevate sportmängude ja sportlike tegevusteni. Jooksukliinikust võtsid osa 10-12 proteesikasutajat, nende hulgas parasportlased Matz Topkin ja Oskar Kobin.

Jooksukliinikuga olid oodatud liituma kõik valdkonna vastu huvi tundvad liikumisspetsialistid, et kohapeal kogemusi omandada ja neid hiljem oma töös rakendada. Iga päeva lõpus toimus ka küsimuste ja vastuste voor kõikide osalejate vahel. 

Running Clinic Estonia 2022 peakorraldajad on Ottobock ja Ortopro ning partner Eesti Paralümpiakomitee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.