Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Haaberstis otsitakse taas linnaosa kaunimat koduaeda (0)
01. august 2022
Foto Haabersti Linnaosa Valitsus

Haabersti linnaosavalitsus on kuulutanud välja konkursi „Haabersti kaunim koduaed 2022“. Konkursile oodatakse kandideerima nii erakinnistu omanikke kui ka korteriühistuid. Konkursi eesmärgiks tõsta esile linnaosa kauneid, korrastatud ja isikupäraseid koduaedu ning hoove ja tunnustada nende omanikke.

Haabersti linnaosavanema Oleg Siljanovi sõnul on konkursi eesmärgiks tõsta esile linnaosa kauneid, korrastatud ja isikupäraseid koduaedu ning hoove ja tunnustada nende omanikke. „Kaunid koduaiad ning hoovid on linna ehteks pakkudes silmailu ning innustust ja inspiratsiooni teistelegi,“ ütles linnaosavanem. 

Konkursil osalemiseks tuleb saata vähemalt kolm fotot oma aiast, puhkealast või mõnest lahedast aiaideest e-posti aadressile Haabersti@tallinnlv.ee.  Lisaks fotodele tuleb kirjutada, kus koduaed asub, esitaja nimi ja telefoninumber. Kellegi teise esitamiseks konkursile peab olema kinnistuomaniku nõusolek.

Kaunima koduaia valib esitatud kandidaatide seast välja komisjon, kes hindab aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumi mõju ning väikevorme nagu piirded, väravad, valgustus jmt. Samuti hinnatakse stiilsust, originaalsust ja leidlikkust.

Fotosid koduaedadest ja hoovidest oodatakse kuni 20. augustini. Konkursi võitjad avalikustatakse ja autasustatakse septembris 2022.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.