"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Metsakooli rulapark uueneb: säilitatakse viis senist elementi ja park saab uue asfaltkatte (0)
02. august 2022
Foto Pirita Linnaosa Valitsus

„Metsakooli rulapargi uuendustöid tehakse etapi kaupa ja tähtajad on kinnitatud. Alustatud on projekteerimistöödega ja projekt peab valmima 31. augustiks. Kui ilmaolud lubavad, saab rulapark septembri esimeses pooles uue asfaltkatte ja seejärel uuendatakse pargi elemente,” kirjeldas Pirita linnaosa vanema asetäitja vanema ülesannetes Kaido Saarniit.

Ta tõi esile, et rulaparki uuendades peab töövõtja arvestama Metsakooli DIY rulapargi kogukonna ettepanekutega. „Säilitada tuleb viis senist rulapargi elementi ja neile tehakse geodeetiline ülemõõtmine ja vajaduse korral välisilmet parandav taastusremont,” täpsustas Saarniit.

Metsakooli rulapargi projekteerimiseks ja ehituseks tegi parima pakkumuse Skatepargid OÜ, kes lepingu tingimuste kohaselt peaks uuenenud pargi valmis saama hilissügisel.

Rulapargi uuendamise eesmärk on, et park vastaks kõigile sellistele ehitistele esitatud tehnilistele tingimustele ja oleks rulatajatele ohutu.

Tööde lepinguline tähtaeg on 1. november 2022, töid teeb Pirita linnaosa valitsuse tellimusel Skatepargid OÜ, tööde maksumus on 55 660 eurot, millele lisandub käibemaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.