"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kultuurikeskust Kaja asub juhtima Elvis Hrupa (0)
04. august 2022

Mustamäe Kultuurikeskus Kaja juhina alustab 8. augustist tööd Elvis Hrupa. Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi sõnul toetas Elvis Hrupa kandidatuuri tema haridus, eelnev töökogemus ja tööind. „Tegemist on noore, energilise ja lootust andva juhiga, kes peab viima mustamäelaste armastatud Kultuurikeskuse Kaja uuele tasemele,“ märkis Laats.

Elvis Hrupa on õppinud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorraldust ja jätkab õpinguid Estonian Business Schooli magistrantuuris ärikorralduse erialal. Eelnevalt töötas Elvis Hrupa Anija vallavalitsuses kultuurivaldkonna juhina.

Kultuurikeskuse Kaja uue juhi leidmiseks kuulutas Mustamäe Linnaosa Valitsus välja avaliku konkursi, kuhu laekus 46 sooviavaldust, valikukomisjon valis vestlusvooru 16 kandidaati. Peale vestlemist kandidaatidega valiti jätkuvooru kaks kandidaati ning komisjoniliikmed valisid parimaks kandidaadiks Mustamäe Kultuurikeskuse Kaja juhataja ametikohale Elvis Hrupa.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.