Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
viimane võimalus Merepäevad ootavad appi vabatahtlikke! (0)
04. august 2022
Merepäevade melu Tallinna Lennusadamas Foto Sven Tupits

Tallinna Merepäevad 2022 korraldustiim ootab veel selle nädala lõpuni kandideerimisavaldusi kõigilt, kes on huvitatud pealinna suve suurimal festivalil vabatahtliku töö tegemisest.

“Vabatahtlikel on Tallinna Merepäevade ladusa kulgemise juures olnud alati tähtis roll ja nende abi vajame erinevate ülesannete täitmisel nii enne festivali algust kui ka selle ajal,” ütles Tallinna Merepäevade korraldusmeeskonna juht Kristjan Saar.

“Vabatahtlike abi läheb vaja näiteks infotelkides, kergemate asjade ühest kohast teise transportimisel, pandinõude tagastuspunktides ja mujalgi,” kirjeldas Tallinna Merepäevade vabatahtlike koordinaator Ketter Sarapuu võimalikke eesootavaid ülesandeid.

Vabatahtlikuks on oodatud kandideerima kõik, kes vähemalt 16-aastased. Vabatahtlike toitlustamine on tagatud festivali poolt ja tänutäheks antakse neile ka väike meenetekomplekt.

Tallinna Merepäevad toimuvad sel aastal 25. – 28. augustini Vanasadama kruiisialal, Lennusadamas, Noblessneri jahisadamas ja Haven Kakumäe jahisadamas. Merepäevad on aastatepikkuse traditsiooniga, mitmekülgne ja meeleolukas suvine festival, mis toob lavadele enam kui paarsada artisti Eestist ja välismaalt. Pealinna saabuvad uudistamiseks ja huviliste sõidutamiseks külalislaevad ning sadamate vahel liigub meretakso.

Kes merepäevade vabatahtlikuks kandideerida soovib, peab hiljemalt 5. augustiks täitma
ankeedi, mille leiate siit: https://bit.ly/merepidu

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.