"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Piletilevi Meelelahutusturg on taastumas pandeemiaeelsele tasemele (0)
07. august 2022
Scanpix

Eesti juhtiva piletimüügikeskkonna Piletilevi statistika näitab, et meelelahutusturg on tänavu suveks taastumas pandeemiaeelsele tasemele ning samal ajal on piletite hinnad kasvamas. 

Piletilevi Groupi juhatuse liikme Jaanus Beilmanni sõnul näitab veebistatistika, et juulis külastati Piletilevi.ee müügikeskkonda 1 078 096 korda ning näiteks võrreldes juuni näitajaga tõusis külastuste arv koguni 24,82 protsendi võrra. 

“Ühe miljoni piir sai ületatud esimest korda alates detsembrist 2019. See taaskord viitab meelelahutusturu taastumisele pandeemiaeelsele tasemele,” kinnitas Beilmann. 

Juulis sooritati Piletilevi.ee kodulehel üle 420 000 otsingu huvipakkuvate sündmuste leidmiseks. Võrreldes juunikuu näitajaga tõusis sündmuste otsingute arv 24,98 protsendi võrra.

Samal ajal on piletite hinnad sarnaselt teiste toodete ja teenmuste omadega kasvamas. “Juulis Piletilevi kaudu müüdud piletite keskmine piletihind on ületanud 30 euro piiri, küündides 30,58 euroni ning ületades sellega juuni näitajat 7,04 protsendi võrra. Võrreldes 2019. aasta juuliga ehk pandeemiaeelse ajaga tõusis keskmine piletihind 13,02 protsendi võrra,” rääkis Beilmann.

Suve teise kuu müügiedetabelis leiab nii maailmastaaride kui Eesti artistide esinemisi, muusikafestivale, Eesti teatrite lavastusi ja jalgpalli.

Juulis piletilevist ostetud sündmuste piletite TOP 10

1          Muusikaline lavastus “Minul on vari”
2          Rammstein- Europe Stadium Tour 2022
3          Eesti Teatri Festival Draama 2022
4          Komöödiateatri etendus “Kui palju maksab mees?”
5          Pärnu Muusikafestival 2022
6          Tiesto
7          Mälestuskontsert Mati Nuude 80
8          Valgeranna Festival 2022
9          Vutilahing: Tallinna FC Flroa vs SJK Seinäjoki
10        Slipknot – We Are Not Your Kind Tour 2022

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.